O NAS

Blog ten, stworzono dla naszych rodaków, przybywających z Polski do Londynu lub mieszkających na stałe na wyspie.

Od wielu lat zajmuje się tematem Taxi, przewozu osób z/na lotniska w Londynie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele przydatnych informacji dotyczących Transportu na Lotniska, Taxi, polskich firm w Londynie.

Nasz blog zawiera kilka kategorii oraz widoczne tagi, które pozwolą na szybką nawigację po stronie oraz odnaleźć szukaną informację lub problem. Jeśli masz jakiś ciekawy temat, na który warto napisać lub informację, którą chciałbyś się z nami podzielić, zapraszam do dodawania komentarzy, lub kontakt e-mail.

Pozdrawiam. Robert Lewandowski

KOMENTARZE-ZASADY

Zwracam się głównie do kierowców Minicab oraz do Operatorów Private Hire.

Jeżeli jesteś licencjonowanym  kierowcą zapewne pracujesz dla jakiegoś Operatora, firmy Minicab. Możesz zamieścić za darmo wpis (zareklamować się) dodając komentarzach do danego artykułu. Żeby nie robić bałaganu z komentarzy, czy spamowania, może to zrobić tylko osoba zalogowana, po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Ma to na celu ograniczenie spamu trafiającego do komentarzy przez anonimowe osoby. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyn.

Do klientów polskich firm taksówkowych i przewozowych w Londynie. Jeżeli jesteś niezadowolony z obsługi którejś z firm, zastanów się dwa razy, zanim opublikujesz swoje słowa w internecie. Spróbuj wyjaśnić wszystko bezpośrednio z tą firmą. Internet nie jest najlepszym miejscem na załatwienie porachunków, pisanie roszczeń, czy zgłaszanie pretensji. Pisząc o swoim jednostokowym, przypadku możesz na długo podniszczyć dobre imię firmy, której coś po prostu nie wyszło, może nawet nie z jej winy. Jeżeli jednak wierzysz, że masz coś do opowiedzenia co pomoże innym w podjęciu decyzji podziel się swoją opinią i daj radę innym, ale pamiętaj, by wytłumaczyć, dlaczego uważasz tak, a nie inaczej.  Rekomendacje typu ‘firma X jest najlepsza’, bez podania wyjaśnienia- będą usuwane.

Pisanie komentarzy typu ‘odradzam firmę X lub ‘trzymajcie się z dala od firmy Y- to złodzieje’ nie wnosi nic do rozmowy poza złymi emocjami. Jeżeli chcesz komuś przylać, bo cię zawiódł, opisz dokładnie swój przypadek, czy napisz, dlaczego uważasz, że Twoim zdaniem należy kogoś omijać, czy się wystrzegać.

Recenzje. Jeżeli chciałbyś kogoś polecić jak najbardziej zrobić to w komentarzu poniżej, ALE po uprzedniej rejestracji. Dlaczego? Ponieważ bez elementu rejestracji pracownik jednej firmy mógłby wystawić setki pochlebnych opinii sobie i dziesiątki niepochlebnych opinii swojej konkurencji. Rejestracja jest automatyczna i polega na kliknięciu link, który przychodzi na Wasz adres e-mail ( zobacz też spam). Wychodzimy z założenia, że ktoś, kto poświęca minutę na rejestrację, ma do powiedzenia coś czego warto posłuchać. 

Baner Partnera: Free Local Ads London. Poniżej dodaj swoje ogłoszenie.