londyn firmy
Polskie Firmy Londyn,  Polskie Taxi Londyn

POLSKIE FIRMY W LONDYNIE

Londyn to wielkie miasto i stolica UK, w którym mieszka około 10 milionów osób. Jak każda stolica, daje olbrzymie szanse wszystkim przyjezdnym na rozpoczęcie pracy czy nowego biznesu. Każdy Polak, który zdecydował się tu zamieszkać czy prowadzić firmę musi pamiętać o wysokich kosztach, głównie związanymi z wynajęciem mieszkania, transportu.

Plusem jest na pewno łatwiejsze prowadzenie biznesu w UK niż w Polsce, można tu większość rzeczy załatwić przez telefon czy internet. Pomimo wysokich kosztów Polacy i tak najchętniej wybierają Londyn. Trzeba pamiętać też, że Londyn poza atrakcjami turystycznymi to centrum finansowe Europy.

Coraz więcej widać w mieście Polskich sklepów, Polskich Firm budowlanych czy sprzątających. Coraz śmielej także, Polacy zakładają firmy transportowe. Okazało się, że biznes Taxi może być dobrym pomysłem.

Jeszcze parę lat temu, jadąc z pasażerami z lotniska często można było usłyszeć pytanie: czy są jakieś Polskie Taksówki w Londynie ?

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na tą usługę powstają też polskie firmy Taxi w Londynie. Nie jest to typowe taxi, które spotyka sie w Polsce z kogutem na dachu, tylko usługa nazywana potocznie MINICAB. Często auta minicab, mają z tyłu reklamę danej korporacji, lub logo a na szybie a w górnym roku, powinna być zielona naklejka świadcząca o tym, że jest to auto do przewozu osób.

Co oferują Polskie Taksówki w Londynie?

Otóż najczęściej oferują transfery z/na lotniska. Większe firmy dysponują samochodami typu sedan( saloon), kombi( estate), mpv5 lub minibus. Najbardziej popularne są lotniska Luton i Stansted ze względu na koszt biletów lotniczych, mają tu bazę tanie linie lotnicze. Niemniej trzeba też wspomnieć o największych lotniskach w Londynie, czyli- Heathrow i Gatwick, tutaj też są połączenia do Polski, ale mniej. Ostatnio wznowiono też loty z Warszawy do małego lotniska CityAirport zlokalizowanego bardzo blisko Targów EXCEL.